Čia dalinuosi ne tik įvairiais kosmetikos, kurią galima pasigaminti patiems, receptais, bet ir rašau komentarus apie savo naudojamas kitų gamintojų natūralias/ekologiškas kosmetikos priemones..

2016 m. sausio 2 d.

Neal's Yard mineralinė pudra

Pudrą pirkau vasarą, bet su tikslu - naudoti šaltuoju metų laiku. Todėl, spalvą rinkausi šviesiausią - 02 light warm. Buvo, dar ir tokio pat šviesumo pudra Nr. 01 light cool. Man jo atspalvis pasirodė per šaltas.


Prisipažinsiu, kai pabandžiau pirmą kartą, vasarą, man ne itin patiko. Bet tam įtakos turėjo tuo metu nelabai tinkama spalva.
Visai kitas reikalas, kai nusiplovė vasaros įdegis ir likau balta, kaip sūris. Dabar pudros šviesumas ir atspalvis man tinka idealiai. Atsiskleidė ir pudros aprašyme deklaruojamos savybės: pasipudravus, oda atrodo švytinti, minkštai šilkinė. Maskuoja vidutiniškai.
Iš karto galiu pasakyti, kad nepatiks toms, kurioms patinka matinis vaizdas. Su šia pudra matinio vaizdo tikrai nepavyks pasiekti.
Pudrą esu bandžiusi tiek ant aliejum (vietoj kremo), tiek ant kremu patepto veido. Labiau patinka derinys su kremu, nes lengviau paskirstyti/įtrinti pudrą į odą.
Šis pirkinys man patinka. Įtariu bus ateityje kartojamas ne vieną kartą.
Beje, pudra sertifikuota Soil Association. Tai didelis pliusas, nes ne tiek jau ir daug rinkoje egzistuoja ekologiškų mineralinių pudrų.

INCI: Mica, Kaolin, Zinc stearate, Zea mays (Corn) starch*, Tapioca starch*, Butyrospermum parkii (Shea butter) oil*, Ethylhexyl stearate, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil*, Squalane, caprylic/capric triglyceride, Ethylhexyl palmitate, Tocopherol, Camellia sinensis (White tea) leaf extract, Alaria esculenta extract , CI 77891 (Titanium dioxide), CI 77492 (Iron oxides), CI 77491 (Iron oxides), CI 77499 (Iron oxides).  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą