Čia dalinuosi ne tik įvairiais kosmetikos, kurią galima pasigaminti patiems, receptais, bet ir rašau komentarus apie savo naudojamas kitų gamintojų natūralias/ekologiškas kosmetikos priemones..

2016 m. sausio 6 d.

KN aromaterapinė druska voniai su vanilių ekstraktu - NUOTAIKĄ KELIANTI

Kas gali būti geriau šaltą žiemos dieną už šiltą šiltą vonią...
O gi šilta šilta ir, tuo pačiu, labai labai kvapni vonia :)


Švenčių metu dažniausiai leidžiame sau daugiau nei paprastai, taigi ne išimtis, leidau sau įsigyti druską voniai už kosminę kainą. Visus metus buvau gera ir nusipelniau sau prabangios dovanos.
Kas lėmė mano pasirinkimą? Atsakymas: didžiulis smalsumas. Visada įdomu įvertinti ar produktas vertas savo kainos (šį kartą sakyčiau labai didelės). Bet taip nutinka, žinoma, ne su visų gamintojų gaminamais produktais. Kadangi Kvapų namai yra mano meilė nuo pat pirmo apsilankymo (dėl savo aukštos kokybės produktų, kuriamos auros ir skleidžiamų žinių), taigi, leidau sau patenkinti savo smalsumą.


Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tai fantastiška dovana tiems, kam patinka švelnūs, saldūs kvapai (kalbu būtent apie Nuotaiką keliančią druską) ir vonios malonumai.
Vos tik atidarius gražųjį stiklinį indą, pasklinda saldus vanilės ir citrusų kvapas, kurio kompozicija man primena skanų sūrio pyragą. Kvapas švelnus. Iš pradžių galvojau, kad vonioje gali ir nesijausti arba greitai išgaruoti.. Bet įbėrusi į vandenį keturis šaukštus druskos supratau, kad laukia tikrai kvapnios maudynės.
Taigi, ar verta savo kosminės kainos? Manau, verta :) Bent jau aš, nenusivyliau produktu.

INCI: Maris sal, zea mays starch, prunus amygdalus dulcis oil, sclerocarya birrea kernel oil, vanilla planifolia fruit extract, citrus sinensis peel oil expressed, citrus aurantium peel oil expressed; limonene – eteriniuose aliejuose esantis junginys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą