Čia dalinuosi ne tik įvairiais kosmetikos, kurią galima pasigaminti patiems, receptais, bet ir rašau komentarus apie savo naudojamas kitų gamintojų natūralias/ekologiškas kosmetikos priemones..

2015 m. gruodžio 1 d.

Neal's Yard Rose Facial Wash

Būna priemonių, kurias net ir po ilgo laiko tarpo prisimeni, tarsi būtum naudojus vakar. Neal's Yard prausiklis su rožėmis vienas iš jų. Naudojau pernai (taip pat naudojau ir šio gamintojo tos pačios serijos veido kremą, kurį aprašysiu šiek tiek vėliau), bet prisimenu viską apie jį: kvapą, konsistenciją, pojūčius prausiantis ir t.t.
Pamenu, kai pirmą kartą išspaudžiau truputį prausiklio iš buteliuko. Man jis pasirodė toks skystas, gal net skysčiausias prausiklis, kokį tik esu naudojusi gyvenime.. Pagalvojau, kad labai greitai susinaudos. Bet vis tik naudojau ne vieną mėnesį. Taigi, nors ir skystas, jis pakankamai skalsus.
Prausiantis odos visai nesausino, o tai yra didelis pliusas iš mano pusės. Odą nuprausia švariai. Prausiklis - švelnus. Būtent taip galiu apibūdinti jį trumpai.
Kvepia švelniai, gaiviai rožėmis.
Dar tiksliai nežinau kodėl, bet jaučiu simpatiją Neal's Yard produktams. Antrą kartą šį prausiklį, manau, kartočiau. Bet kai dar yra begalė nebandytų priemonių, tai nežinau kada bus jo eilė antrą kartą.

INCI: Aqua (Water), Glycerin*, Lauryl glucoside, Sucrose laurate, Cocamidopropyl betaine, Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice powder*, Rosa damascena (Rose) flower oil*, Rosa centifolia (Rose) flower extract*, Potassium sorbate, Citric acid, Levulinic acid, Alcohol denat., Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą