Čia dalinuosi ne tik įvairiais kosmetikos, kurią galima pasigaminti patiems, receptais, bet ir rašau komentarus apie savo naudojamas kitų gamintojų natūralias/ekologiškas kosmetikos priemones..

2015 m. gruodžio 2 d.

KN balzmas rankoms - ABRIKOSŲ

Šis Kvapų namų balzamas mane pakerėjo savo kvapnumu. Kvepia ir saldžiai, ir tuo pačiu turi aštrumo. Kai pasitepu juo rankas, vėliau vis uostau ir uostau jas.
Pats balzamas - tai įvairių aliejų mišinys, kuriame nėra nei vaškų, nei vandens. Geriausią poveikį duoda, kai tepu rankas iškart po šilto dušo ar vonios, kai oda dar šiek tiek drėgna ir įšilusi. Balzamas padaro rankų odą minkštą ir labai švelnią; susigeria gerai ir greitai. Tačiau, jei tepu sausas rankas, tada jos lieka tiesiog riebios ir nebūna to gerojo minkštų ir švelnių rankų efekto. Bet taip su visais aliejais... Jei tepi iškart po maudynių įšilusią, dar drėgną odą - aliejus daro odai stebuklus :)
Ką dar galiu pasakyti?.. Pakuotė maža - tik 20 g. Balzamą naudoju nuo pavasario vidurio ir šią dieną vis dar nesu jo pabaigusi (naudoju kartą per dieną). Liko maždaug trečdalis viso kiekio. Labai skalsus.


INCI: Butyrospermum parkii butter, Cocos nucifera oil*, Prunus armeniaca kernel oil, Sclerocarrya birrea seed oil, Vanilla planifolia fruit extract, Cananga odorata flower oil, Melaleuca cajuputi oil,  Chamomilla recutita flower extract*, Rosmarinus officinalis leaf extract*. Galimi alergenai eteriniuose aliejuose: benzyl benzoate, linalool, farnesol, limonene.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą